Instalator system闚 wodno-kanalizacyjnych i c.o. - Og這szenia Opole
Dodane: 15/05/2019 11:42:20
tydzie temu
T&S Group to Agencja Po鈔ednictwa Pracy z wieloletnim do鈍iadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje si w po鈔ednictwie pracy za granic.

Opis stanowiska
-Monta zlew闚, prysznic闚 i toalet
-Uk豉danie rur i instalacji, instalowanie grzejnik闚, urz康ze
-Inna og鏊na instalacja zwi您ana z konserwacj, kontrola, napraw istniej帷ego sprz皻u.

Wymagania :
-Wykszta販enie zawodowe lub co najmniej 3 lata do鈍iadczenia zawodowego
-Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym ( je郵i nie znasz jezyka odezwij si , poszukamy rozwi您ania )
-Gotowo嗆 do pracy w nadgodzinach
-Dok豉dno嗆, umiej皻no嗆 pracy w grupie
-Odpowiedzialny i niezawodny spos鏏 pracy
-Mile widziane prawo jazdy Kat. B

Co oferujemy:
-Umow o prac na warunkach austriackich
-Wynagrodzenie od 2.205, - Euro brutto / miesi帷, mozliwo軼 podwyzki w zaleznosci od do鈍iadczenia i zaanga穎wania
-13. i 14. miesi璚zne wynagrodzenie.
-Pomoc w rozwi您ywaniu spraw urz璠owych
-Bonusy za nadgodziny mi璠zy 50% a 100%
-Czas trwania zatrudnienia: od zaraz do 15.11.2019
-Bezp豉tne w pe軟i wyposa穎ne mieszkanie
-Raz w miesi帷u mozliwo嗆 grupowego zjazdu do Polski na weekend ( samochodem firmowym )lub dop豉ta do 0,10 € cent闚 do km do zjazdu prywatnym samochodem.

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie swojego CV na adres: austria@tnsgroup.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem:502 071 583 lub 77 456 16 05 (kontakt telefoniczny w godzinach 9-15)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T&S Group Sp. z o.o. ul, Krakowska 31/1 45-018 Opole, NIP 754 288 70 78 zgodnie z ustaw z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”. Jednocze郾ie wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez og這szeniodawc moich danych osobowych na potrzeby przysz造ch rekrutacji.

Zapraszamy do aplikowania na t ofert. Wcze郾iej mo瞠sz si zapozna z zasadami polityki prywatno軼i obowi您uj帷ymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczeg馧owe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych
Kontakt:
Urszula
Telefon:
502071583

Ods這n: 1
      Zobacz Katalog Opolskich Wizyt闚ek

OPOLSKIE OGΜSZENIA
www.opole.net-ogloszenia.pl